Räägi kaasa!

Väärtustame Sinu aega

Osale!

Sunly kutsub sind tuulepargi projektis kaasa lööma. Nii edendad kogukonna arengut, kaasad inimesi ja räägid kaasa otsuste tegemisel. Tänutäheks sinu aja eest pakume virtuaalaktsiaid*, mida saad ka päris rahaks vahetada.

Pane oma arvamus maksma!

Puhas ja kohapeal toodetud ​
energia on osa Sinu kodust, ​
väärtustest ja tulevikust. ​Milline see on?

Räägi kaasa, kuidas näeb välja
Sinu kogukonna homne ning
Sunly aitab selle loomisele kaasa.

Oma aja panustamise eest anname Sulle vastu virtuaalaktsiaid. Neid saad enda nimele koguda KOOS.io innovaatilisel platvormil, kus saad igal hetkel mugavalt jälgida ja kasvatada oma kontoseisu. Virtuaalaktsiaid saad vahetada rahaks, kuid projekti edenedes nende väärtus kasvab. Kui projekt realiseerub, saad otsustada, kas vahetada virtuaalaktsiad raha vastu või kanda need üle loodavat tuuleparki haldavasse ettevõttesse ning saada virtuaalaktsionärina osa ettevõtte majandustulemustest.

Tule tuulepargi saadikuks ja
arendame sinu kogukonda koos

Aruta naabritega

Ole kogukonna hääl

Räägi otsustamisel kaasa

Tänutäheks Sinu aja eest
pakume virtuaalaktsiaid

KOOS.io platvormil saad
virtuaalaktsiad vahetada raha vastu

Mida hiljem virtuaalaktsiad rahaks
kasseerid, seda kasulikum sulle
tänu virtuaalaktsiate väärtuse kasvule

Panusta oma aega tuulepargi kavandamisesse, saa vastu virtuaalaktsiaid

Osale koosolekul ja
avalda arvamust

Liitu uudiskirjaga

Võta meedias või
sotsiaalmeedias sõna

Arutle naabrite ja
sõpradega ning kutsu meid külla

Saada oma
seisukohad ametnikele

Ole aktiivne!
Sinu arvamus on oluline!

Tuuliki Kasonen

Tuulepargi kavandamine on keeruline ja aeganõudev protsess, mille ametlik kulg võib inimestele kaugeks jääda. Herro tuulepargi planeerimisse on kohalik kogukond oodatud osalema Sunly ja KOOS.io uudse lahenduse kaudu, kus ärakuulamise, kaasamõtlemise, koosolekutel osalemise ja ausa arvamuse väljendamise eest pakume vastu virtuaalaktsiaid. Selliselt saame kindlad olla, et loome koos tulevikku, kus jätkusuutlik energiatootmine ja kogukonna heaolu käivad käsikäes

Tuuliki Kasonen
Sunly Kogukonnasuhete juht

Iga inimene ja tegevus loeb. Virtuaalaktsia saamiseks anna oma panusest KOOS.io platvormil meile teada. Võta meiega ka ühendust, kui soovid olla kaasatud tuulepargi arendamisesse, kuid ei tea, kuidas see käib.

Virtuaalaktsiate programmiga liitumiseks

* Virtuaalaktsia ei ole osaühingu osa, aktsiaseltsi aktsia, muu väärtpaber, maksevahend, virtuaalvääring ega muu finantsinstrument. Virtuaalaktsia ei anna aktsionäri õigusi ega muu eelnimetud instrumentidega samu õigusi, samuti mitte õigust eelnimetatud instrumendi omandamiseks.